Zaznacz stronę

1. Burza Mózgów odbywa się poprzez program Zoom. Link do spotkania jest rozsyłany osobnym mailem z sklep@ksiegowerewolucje.pl na maila podanego w zamówieniu. W przypadku braku maila, proszę również o sprawdzenie SPAMU i innych zakładek. Pamiętaj aby przy składaniu zamówienia dokładnie sprawdzić podany adres e-mail. Jeśli mail będzie błędny nie otrzymasz od nas potwierdzenia zamówienia i maila z linkiem do spotkania.

2. W dzień spotkania będę na Was czekać na Zoom, 10 minut przed rozpoczęciem spotkania, abyście mogli się próbnie połączyć i sprawdzić czy wszystko działa.

3. Każda osoba próbująca przyłączyć się do spotkania trafi do WIRTUALNEJ POCZEKALNI w oczekiwaniu na zaakceptowanie jej przez Hosta/Gospodarza spotkania czyli mnie.? Proszę o cierpliwość.

4. Jeśli ktoś pierwszy raz korzysta z Zoom po kliknięciu na link, automatycznie otworzy się okno przeglądarki i będziecie poproszeni o zainstalowanie Zoom.us (zajmuje to około minutę).

5. Zainstalowanie aplikacji Zoom jest konieczne, niezależnie czy łączysz się z komputera czy telefonu.

Możesz też pobrać aplikację zoom.us TUTAJ lub skopiuj poniższy link do przeglądarki: https://zoom.us/DOWNLOAD

Wybierz pierwszą opcję: Zoom Client for Meetings

6. Jak tylko będziecie mieć już zainstalowany Zoom pamiętajcie, żeby włączyć opcję JOIN WITH COMPUTER AUDIO (aby było Was widać i słychać).

7. Jeżeli coś Wam nie będzie działać, spróbujcie dołączyć do spotkania poprzez inną przeglądarkę (rekomendowana jest przeglądarka Chrome).

O co warto, abyście zadbali przed spotkaniem:

  • Zadbajcie o stabilne łącze.
  • Zorganizujcie sobie wygodne miejsce. ?
  • Włączcie kamerki i mikrofony. Sprawdźcie, czy Was widać i słychać.
  • Zalogujcie się na kilka minut przed rozpoczęciem, aby poprzyglądać się platformie Zoom i jej funkcjonalnościom.????

O co warto, abyście zadbali podczas spotkania:

  • Włączcie kamerki. Jeżeli będzie za słabe łącze (głos będzie uciekał, będzie opóźnienie w przesyle tzw. „lagi”), wyłączcie kamerę.
  • Zadbajcie o wyciszenie (MUTE) mikrofonów, kiedy nie mówicie. Jeżeli ktoś będzie miał wokół siebie otoczenie, w którym jest hałas, warto podłączyć słuchawki (mogą być takie od telefonu), wówczas mikrofon nie będzie zbierał zakłóceń.
  • Jeśli pojawią się problemy techniczne – piszcie na chat na platformie Zoom lub na maila: sklep@ksiegowerewolucje.pl
  • Bądźcie punktualni. Ważne byś był/-a od początku, gdyż rozpocznę od krótkiego przeszkolenia technicznego, dzięki któremu będziesz wiedział/-a jak zabierać głos i aktywnie brać udział w spotkaniu.
  • Jeżeli ktoś straci połączenie, proszę, aby dołączył jeszcze raz poprzez ten sam link.

Dziękuję za uwagę i do zobaczenia.?

Natalia Gorczyca

Ankieta do PIT-36/37 za 2021r. - dochody polskie SPRAWDŹ